Форум

Дата: 29.08.2010

Вложил: eli

Заглавие: gospojo lipsvate mi

gospojo mnogo mnogo mi lipsvate iskam da vi vidq na parviq u4eben den 6te se vidim li. Dano.lipsvate mi

Отговор

—————

Дата: 08.09.2010

Вложил: госпожа Георгиева

Заглавие: Ре: gospojo lipsvate mi

Здравей, Ели. И вие много ми липсвате. Надявам се да мога да дойда на празника и да успеем да се видим.

Отговор

—————

Дата: 27.08.2010

Вложил: eli

Заглавие: zdraveite dospogo

dospojo mnogo mi lipsvate iskam da se varnete v u4li6te po barzo:(

Отговор

—————

Дата: 14.04.2010

Вложил: djansu

Заглавие: gospojo

molq vi se virnete se mnogo vis e molq

Отговор

—————

Дата: 18.04.2010

Вложил: До Джансу

Заглавие: Ре: gospojo

Миличка, Джансу, много ми липсвате и всеки ден си мисля за вас, но за съжаление не мога да се върна все още в училище. Стискам ви палци за едни много хубави дни и много успехи в последните дни от учебната година. Отбивайте се тук, ще се постарая да ви пиша, когато мога. Целувки, госпожа Георгиева

Отговор

—————

Дата: 19.12.2009

Вложил: госпожа Георгиева

Заглавие: До двата отбора

Аз също ви обичам! Надявам се през следващата седмица да видя у всички вас желание за победа.

Отговор

—————

Дата: 14.04.2010

Вложил: джансу

Заглавие: госпожо

gospojo koga ste se virnete mnogo mi lipsvate :(
:(:(

Отговор

—————

Дата: 19.12.2009

Вложил: gospoja Georgieva

Заглавие: Това е!

госпожо ние много ви обичаме! Може малко да сме ви наранили в петък 18.12., но се извиняваме и много съжаляваме

Отговор

—————

Дата: 16.12.2009

Вложил: Катя

Заглавие: Моята любима госпожа

Моята най-любима учителка е г-жа Елена Георгиева.Тя е много- красива, умна, чаровна и много ни обича.С нея всичко, което правим е много по- интересно, забавно и лесно.Ние много е обичаме и зачитаме.

Отговор

—————

Дата: 06.11.2009

Вложил: dani

Заглавие: za gospoja georgieva

gospoja georgieva e mnogo dobra u4itelka.vinagi ni pomaga v doma6nite i v urocite.gaspojata ni razdelq na dva otbora ediniq e divi kotki ,a drugiq paq4eta.pobediteli minalata sedmica bqxa divi kotki ,a tazi paq4eta. blagodarq vi gospozo za troda koito ste napravili mersi mnogo.

Отговор

—————





За връзка

Елена Георгиева

Асеновград 4230
ул"Захари Стоянов"7
СОУ 'Св.кн. Борис I"



   НАШЕТО УЧИЛИЩЕ

 

www.soukniazboris.info/